Wyświetlanie 1–18 z 80 wyników

Automatyczna Srebrna Klamra Skórzany Męski Pasek Skórzany

59,99 

Biały Męski Parciany pasek do spodni szeroki

Od: 25,00 

Biały męski pasek PARCIANY do Spodni

Od: 25,00 

Brązowy klasyczny skórzany pasek klasyczny

Od: 45,00 

Czarny skórzany pasek do Garnituru Klasyczny

Od: 45,00 

Długi Męski Pasek do SPODNI Zaciskowy Klamra Metalowa

14,99 

Dwustronny pasek skórzany męski klasyczna klamra Pierre Cardin

129,99 

Gracio elegancki męski pasek skóra naturalna klamra Formens Premium

99,99 

Gracio męski pasek skórzany do spodni klamra automat pudełko

79,99 

GRACIO męski pasek skórzany stylowy prezent KLAMRA FORMENS STYLE

94,99 

Granatowy skórzany Męski pasek Automatyczny

59,99 

Klamra Formens Premium Gracio Pasek skórzany męski CZARNY skóra klasyk

99,99 

Klamra Formens Premium Line Gracio Pasek skórzany męski pas do spodni skóra

99,99 

Klasyczny Czarny szeroki Pasek Męski Srebrna Klamra

Od: 50,99 

Klasyczny Męski Pasek Pierre Cardin czarny do SPODNI

94,99 

Klasyczny Męski skórzany pasek Pierre Cardin

75,99 

Klasyczny Skórzany Pasek Tłoczone PASKI

54,99 

Komplet Pasków Męskich do SPODNI SZEROKIR Parciane 3 KOLORY Klamra Metalowa

56,99 

Paski męskie – ważny element stroju

Moda męska w ostatnich latach mocno ewoluuje i obfituje w różnego rodzaju ciekawe stylizacje. Aby stworzyć modny outfit warto skupić się także na doborze różnorodnych dodatków uzupełniających strój. Jednymi z takich gadżetów, które pełnią również ważną funkcję praktyczną są paski dla mężczyzn. Głównym ich zadaniem jest utrzymanie spodnie we właściwym miejscu. Okazuje się jednak, że ten element garderoby dawno już przestał pełnić tylko tą funkcję. Nieoczekiwanie stał się ważnym dodatkiem do męskiego ubioru.

Rodzaje pasków męskich do spodni

W zależności od rodzaju stylizacji wyróżnia się paski garniturowe oraz te o charakterze mniej formalnym. Eleganckie paski skórzane w klasycznych kolorach – czerń, brąz, granat będą dobrze wyglądały w strojach biznesowych. Świetnie dopasują się stylem do eleganckich spodni, marynarki i koszuli. W przypadku takiego outfitu do wyboru są paski typu automat oraz z tradycyjną klamrą. Obowiązuje tu jednak niezmienna zasada – paski dla mężczyzn muszą być zawsze w tym samym kolorze co buty lub bardzo zbliżone kolorystycznie.

Styl codzienny, bardziej casualowy i luźny pozwala nieco odejść od sztywnej reguły dopasowania kolorystycznego butów i pasków męskich. Oznacza to, że w takich ubiorach można bawić się kolorami i formami. Doskonałym wyborem będą paski parciane. Można nimi uzupełnić szorty, chinosy czy zwykłe jeansy. Są wygodne, nie krępują ruchów, a ciekawa paleta kolorów tworzy wiele możliwości. Ważne jest też to, aby cała stylizacja tworzyła zgraną, harmonijną kompozycję.

Właściwy wybór długości pasków męskich – jaki wybrać?

Przy wyborze paska należy zawsze zwracać uwagę na jego długość. Dobrze jest znać swój obwód w pasie i dodać do niego 10-15 cm. Wówczas długość paska będzie optymalna. Należy też zwrócić uwagę na którą z dziurek pasek się zapina. Byłoby idealnie, gdyby dopinał się na środkowe dziurki – nie na pierwszą ani ostatnią. Problem z właściwą długością pasków dla mężczyzn znika, gdy decydujemy się na zakup paska z zapięciem automatycznym. Zazwyczaj tego rodzaju paski można samodzielnie i bez problemu skrócić w domu.

Jak zakładać paski męskie do spodni?

Trzymając w ręku pasek zaczynamy wsuwać go od prawej strony do lewej. Należy dbać o to, aby nie pominąć żadnej szlufki, gdyż wygląda to niechlujnie. Paski męskie dobrze się prezentują i dopełniają eleganckiej stylizacji gdy są właściwie zapięte. Zawsze powinny być dobrane do rozmiarów w pasie. Nie można ich za bardzo ściągać, gdyż spodnie będą nieestetycznie pomarszczone.