PŁATNOŚCI I ZAKUPY

Istnieje możliwość odbioru zamówienia z naszego magazynu przy ulicy Wojska Polskiego 16, 62-510 Konin.  Odbiór osobisty w magazynie jest możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym(791 515 530), lub mailowym( zamowienia@gracio.pl).

W celu uniknięcia nieporozumień, w przypadku konieczności natychmiastowego odbioru towaru, prosimy o telefon przed zakupem, wtedy poinformujemy o możliwym najkrótszym terminie odbioru.

Płatność przy odbiorze osobistym jest realizowana wyłącznie gotówką.

Jeśli z przyczyn technicznych nie udało Ci się dokonać płatności za swoje zamówienie możesz wykonać tradycyjny przelew na nasz rachunek bankowy w tytule przelewu podając numer swojego zamówienia:

04 1140 2004 0000 3902 7931 9207

(Gracio Paweł Łukaszewski ul. Jana Pawła II 89, 62-510 Konin)

Staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie. Większość zamówień wysyłamy w ciągu dnia roboczego po złożenia zamówienia, czasem udaje nam się wysłać dane zamówienie jeszcze w tym samym dniu, w którym zostało złożone. Do powyższego należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na doręczenie paczki (zazwyczaj do 2 dni roboczych). W przypadku zamówień opłaconych wcześniej (kartą, przelewem lub przekazem) realizacja rozpoczyna się w momencie zautoryzowania (tzn. otrzymania informacji, iż pieniądze za dane zamówienie dotarły na konto naszej firmy) płatności.

Tak, wystawiamy faktury VAT. Jeżeli dane do faktury zostaną podane w formularzu zamówienia, dokument zostanie dostarczony wraz z przesyłką.

OGÓLNE

Dwa sposoby na dobranie rozmiaru paska:

Najdokładniejszy sposób – zmierzyć obwód pasa

Przygotujcie centymetr krawiecki, włóżcie ulubione spodnie, najlepiej te, do których będziecie nosić pasek najczęściej.  Stańcie wygodnie i włóżcie centymetr w miejsce paska. Zmierzcie swój obwód w pasie lub w biodrach, w zależności od tego, jak nosicie spodnie. Obwód w tym miejscu, który u nas będziemy nazywać „obwód pasa“ jest równy rozmiarowi paska.

Zmierzenie noszonego paska

Połóż rozwinięty pasek na czystej, gładkiej i stabilnej powierzchni. Zmierz jego długość – od początku paska (bez klamry) po sam czubek paska. W ten sposób otrzymasz całkowitą długość w cm.

Jeśli nie możesz znaleźć produktu, skorzystaj z opcji „Szukaj produktów”.

ZWROTY

Tak. W przypadku zwrotu towaru do naszego magazynu, koszt przesyłki leży po stronie Klienta.

Tak. Zwrotom podlega również towar, który jest aktualnie w promocji.

Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot a następnie nowy zakup.

Dowód zakupu (paragon lub faktura) wysyłany jest wraz z zamówieniem. Na życzenie klienta możemy wysłać fakturę drogą mailową.