Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Praktyczny dodatek w postaci wygodnego portfela stanowi akcesorium, z którego każdy mężczyzna będzie zadowolony. Współcześnie portfele męskie dość mocno się między sobą różnią, a dostępność fasonów i modeli jest naprawdę ogromna. Jaki portfel dla faceta będzie najlepszy? Oto kilka naszych propozycji, jakie często są dobrym wyborem – nie tylko jako prezent.

Męski portfel: czy naprawdę musi być drogi?

Portfel dla mężczyzny to rodzaj dodatku, jaki często bywa wybierany na prezent. Jest to bardzo dobry wybór w wielu przypadkach, ponieważ będzie to upominek bardzo praktyczny i przydatny w codziennym życiu. Czy jednak z uwagi na jego zakup zawsze budżet domowy musi być mocno nadszarpnięty? Okazuje się, że nie – tak naprawdę to nie cena portfela decyduje o jego jakości i wartości, ale jakość wykonania. Dobry portfel dla mężczyzny powinien być przede wszystkim trwały, odporny na odgniecenia i uniwersalny.

Małe portfele męskie – duży wybór modeli

Wielu panów ceni sobie cienkie portfele slim oraz praktyczne wizytowniki męskie. Różnego rodzaju portfele na karty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, jeżeli korzystanie z gotówki jest naprawdę sporadyczne, a kart jest naprawdę sporo. Bogaty w przegródki, dostosowany do kart portfel męski będzie w stanie pomieścić wszystkie ważne wizytówki oraz karty debetowe, kredytowe czy też rabatowe i promocyjne do wielu różnych sklepów. Mały rozmiar portfela i niewielka jego grubość sprawiają, że tego rodzaju gadżet jest wygodny do noszenia i nie oznacza się w kieszeni jak ma to często miejsce w przypadku dużych portfeli męskich.

Stylowe portfele dla mężczyzn: klasyka i oryginalność

Współcześnie poprzez różne gadżety można łatwo wyrażać swoje poglądy oraz przekonania. Portfele patriotyczne stanowią dość sporą kolekcję praktycznych dodatków, jakie mogą doskonale pokazać co naprawdę ma duże znaczenie. W tej kategorii można znaleźć wiele interesujących wzorów. Dla młodych mężczyzn warto postawić na stylowy i wygodny portfel młodzieżowy męski, który sprawdzi się doskonale w szkole lub na uczelni. Duże portfele męskie to znakomita opcja w przypadku mężczyzn, jacy do pracy noszą torby – nawet przy wielu teczkach i dokumentach portfel o większych rozmiarach będzie widoczny i łatwy do namierzenia. Jednokomorowa torba nie będzie tutaj problemem, ponieważ duży portfel sam rzuca się w oczy zaraz po rozpięciu zamka. Warto zastanowić się nad zakupem modelu w stylistyce torby. Doskonale sprawdza się czerń oraz klasyczny brąz, ale doskonałym wyborem może być również modny beż.